Team: Mads Vanderheiden, Gijs en Mats Van Elven
Link naar poule

Zo 21/4 13u Paal Tessenderlo
Zo 28/4 9u Paal Lummen
Zo 5/5 9u30 Den Bruul Paal
Zo 12/5 9u Paal Excelsior
Zo 19/5 9u Diest Paal

 

Team: Jaro Behets, Jules Bosmans, Matias Mentens, Daan Janssens
Link naar poule

Zo 21/4 9u Paal Diest
Za 27/4 9u Koersel Paal
Zo 5/5 13u Paal Laakdal
Zo 12/5 9u30 Mol Paal

 

Team: Tieme Wouters, Alexander Schraepen, Matse Hannes, Mats Vanherle
Link naar poule

Zo 21/4 9u Meulenberg Paal
Za 27/4 16u Excelsior Paal
Woe 1/5 17u De Krekel Peer Paal
Zo 5/5 9u Paal Beringen
Zo 19/5 9u Paal Tenkie

 

Team: Leon Pluymers, Quin Engelen, Nathan Das, Karsten Mentens
Link naar poule

Zo 21/4 9u Tessenderlo Paal
Zo 28/4 13u Paal Den  Bruul
Zo 5/5 9u30 Mol Paal
Zo 19/5 9u Paal Diest

 

Team: Loïc Simons, Ferre Bertels
Link naar poule

Zo 21/4 9u Paal Beringen
Zo 28/4 9u Paal Heusden
Zo 5/5 9u30 Mol Paal
Zo 12/5 9u Paal De Nethe
Zo 19/5 9u30 Lummen Paal

 

Team: Vic Van Aeken, Niel Goossens, Cas Beckers, Louis Schraepen
Link naar poule

Vr 19/4 17u Laakdal Paal
Woe 1/5 9u30 Paal Leopoldsburg
Zat 11/5 9u Tessenderlo Paal
Zat 18/5 9u Paal Hechtel-Eksel

 

Team: Daan en Miel Daniëls, Siem Vanderheiden, Jasper De Bie
Link naar poule

Zat 27/4 9u Paal Lummen
Woe
1/5
14u Paal Hechtel-Eksel
Zo 5/5 11u Laakdal Paal
Zat
11/5
9u30 Heusden Paal

 

Team: Cibe Deelkens, Mylan Vets, Rube Van Laken
Link naar poule

Zo 21/4 9u Laakdal Paal
Zat 27/4 10u30 Paal De Nethe
Zat 4/5 09u30 Lommelse Paal
Zat 11/5 9u Paal Ham

 

Team: Lene Goossens, Lena Claes, Lore Janssen, Hanne Verboven, Lise Mentens
Link naar poule

Zat 20/4 9u Laakdal Paal
Zat 27/4 10u30 Paal Herselt
Zat 4/5 11u30 De Nethe Paal
Zat 11/5 9u Paal Keiheuvel
Woe 15/5 14u Ham Paal

 

Team: Flor Verboven, Arthur Pauwels
Link naar poule

Zat 20/4 9u Paal Tessenderlo
Zat 27/4 9u Wimbledon Paal
Zat 4/5 10u30 Paal Zelem
Do 9/5 11u Laakdal Paal
Zat
18/5
9u Paal Koersel

 

Team: Robbe Heylen, Quiten Das, Jack Thys, Tuur Vanwonterghem
Link naar poule

Zat 20/4 10u30 Meulenberg Paal
Zat 27/4 10u Excelsior Paal
Zat 4/5 9u Paal Laakdal
Don
09/5
11u Lummen Paal
Zat
11/5
10u30 Paal Heusden

 

Team: Sophie Dumon, Amber Joris, Febe Heylen, Marie Dumon
Link naar poule

Zat 20/4 10u30 Paal Excelsior
Zat 27/4 10u30 Basveld Paal
Zat 4/5 9u Paal Meulenberg
Zat 11/5 10u30 Paal Laakdal
Zat
18/5
9u30 Mol Paal

 

Team: Louise Pauwels, Floor Beyens, Axelle Mentens
Link naar poule

Zat 20/4 9u Paal Meulenberg
Zat 27/4 9u Paal Tessenderlo
Zat 4/5 14u Heusden Paal
Don 9/5 9u Paal Laakdal
Zat
11/5
9u Koersel Paal