Tennis Paal heeft het statuut aangenomen van een Vereniging Zonder Winstoogmerk (v.z.w.). De v.z.w. houdt jaarlijks een algemene vergadering waarop alle effectieve leden worden uitgenodigd. Normaal vindt deze plaats begin april.   ORGANIGRAM TENNIS PAAL BESTUUR

Kris Asnong Voorzitter kris.asnong@telenet.be
Björn Stratingh Penningmeester bstratingh@gmail.com
Lieven Liefsoons Secretaris lievenl@arcomet.com
Stephanie Ceunen  Bestuurslid stephanie_ceunen@hotmail.com
Kurt Vertessen  Bestuurslid kurt.vertessen@skynet.be

WERKGROEPEN

WERKGROEP INHOUD VERANTWOORDELIJKE E-MAIL
Cafetaria uitbating cafetaria, aanwerving, opvolging Lieven Liefsoons lievenl@arcomet.com
Evenementen alle activiteiten voor volwassenen Kris Asnong kris.asnong@telenet.be
Infrastructuur infrastructuur binnen- & buiten Lieven Liefsoons lievenl@arcomet.com
Interclub interclub jeugd Savvas Amanatidis savvas.pontios@gmail.com
Jeugd alle jeugdactiviteiten Jochen Vanderheyden vdh.jochen@gmail.com
Media Lobke Lieven Liefsoons lievenl@arcomet.com
Media website, publischerm Jean-Claude Depoorter jcd@telenet.be
Media Facebook Stephanie Ceunen stephanie_ceunen@hotmail.com
Sponsoring aanwerving, communicatie, publiciteit Stephanie Ceunen stephanie_ceunen@hotmail.com
Competitie tornooi,klubkampioenschap,Beker Gomm? Emmy Theunis theunis.paul@telenet.be
Training training & kampen jeugd Jochen Vanderheyden vdh.jochen@gmail.com
Training training volwassenen Lieven Liefsoons lievenl@arcomet.com
Training Start To Tennis Ellen Bervoets ellen.bervoets@icloud.com

De diverse bestuursfuncties worden ondersteund door werkgroepen, waarvan ook jullie van harte lid kunnen worden. Meer informatie over de werkgroepen kan opgevraagd worden bij het bestuur.

Jij liked ons toch ook?